iPad v podnikání

IT Centrum

Aplikace pro každý byznys

Díky tisícům byznys aplikací je velice jednoduché využít potenciál iPadu na maximum. Zaměstnanci mohou začít použít obchod App Store ihned po vybalení iPadu z krabice. A pokud by jim nestačily aplikace dostupné v tomto obchodě, tak můžete nechat vyvinout takovou aplikaci, která bude splňovat Vaše představy.

Z obchodu App Store

V obchodě App Store je takové množství byznys aplikací, že není problém najít tu pravou pro jakoukoli práci nebo úkol.

Aplikace, které fungují Opravdu skvělé byznys aplikace
Všem aplikacím v obchodě App Store můžete věřit. Vývojáři se musí u Applu zaregistrovat a být součástí Apple Developer programu. Před tím než vývojář může aplikaci umístit na App Store, je jeho identita ověřena a až poté mu je zaslán certifikát. Navíc jsou všechny aplikace Applem kontrolovány, aby byla jistota, že neobsahují závadný kód a bez problému fungují. Abyste jednoduše našli ideální aplikace pro Váš byznys, Apple vydává příručku se souhrnem byznys aplikací.

Příručku najdete zde.

Vyvíjejte aplikace sami

iOS je ideální platforma pro vývoj interních aplikací. Využijte Vaše interní zdroje a potenciál pro vytvoření aplikací na míru Vašim potřebám.

Strhující aplikace Výkonné nástroje Skvělé zdroje
Skvělé aplikace obsahují inovativní nápady a přinášejí zážitky z užívání jako nikdy před tím. Tyto aplikace uživatele inspirují a mění komplikované úkoly na jednoduché. Aplikace dělané interně mohou zautomatizovat práci s papírovými dokumenty, digitalizovat produktový katalog, sbírat zákaznická data, trénovat zaměstnance atd. Jediný limit je Vaše představivost. iOS je ideální platforma pro interní vývoj aplikací. iOS SDK obsahuje pokročilé nástroje a technologie, které Vám pomohou vytvořit aplikace na míru. Stačí se zapojit do iOS Developer Enterprise programu. Po registraci Vám budou zpřístupněny nástroje, zdroje a dokumentace pro vývoj aplikací. Začněte na stránce App Accelerator, kterou Apple připravil právě pro Vás. Od počáteční fáze, přes design, vývoj a implementaci. Najdete zde nejlepší zkušenosti s vývojem aplikací. Více…

Jednoduchá distribuce aplikací

Distribuce aplikací je jednoduchá a flexibilní. Ať už zaměstnancům zasíláte odkazy na aplikace v obchodě App Store, poukázky na nákup nebo vyvíjíte Vaše interní aplikace, které pak sdílíte, je tady mnoho způsobů jak dostat aplikace k zaměstnancům.

Jednoduché vlastní řešení Organizovaná instalace Hlídaná distribuce
Můžete vytvořit jednoduchý portál, na kterém budou odkazy na dostupné aplikace. Vytvoření takového portálu může být snadné jako udělat webovou stránku. Uživatelé pak jenom vyberou aplikaci a ta se jim přímo stáhne do iPadu. Mnoho MDM řešení má integrovanou podporu pro distribuci aplikací. Organizace aplikací přes MDM také umožňuje zasílat informace o aktualizaci aplikací atd. Aplikace Apple Configurator pro OS X zjednodušuje hromadné nastavení a rozeslání aplikací na zařízení, která jsou centrálně spravována. Díky této aplikaci mohou být aplikace automaticky nainstalovány a aktualizovány.