iPad v podnikání

Nejlepší platforma pro Váš byznys

iOS je jádrem každého iPadu a iPhonu. Pokročilé funkce umožňují iOS zařízením snadné a bezpečné nasazení ve Vaší firmě. Výkonné aplikace dávají uživatelům svobodu tvorby, komunikace a spolupráce odkudkoli. A to všechno s jednoduchostí, která je Applu vlastní.


Navržen pro práci s ohledem na produktivitu

iOS je navržen tak, aby poskytoval maximální podporu byznys uživatelům. S jednoduchým, intuitivním rozhraním, výkonnými integrovanými funkcemi a neotřesitelnou stabilitou, posunete s iOS svou produktivitu na úplně jinou úroveň.

Poutavý uživatelský zážitek

Skvělé a unikátní funkce

Bezstarostné softwarové aktualizace

Jakmile dostanete iOS zařízení do ruky, budete okamžitě vědět, jak ho používat. Díky úzkému propojení hardwaru a softwaru budete mít vždy na iPadu jen ten nejlepší zážitek z používání. Ať už se jedná o více-dotykovou technologii, kterou využijete při všech možných úkonech, nebo cokoli jiného, iPad už nebudete chtít dát z ruky. Propojení hardwaru a softwaru s sebou přináší také unikátní funkce. Můžete jednoduše sdílet kontakt s kolegy přes AirDrop. Prezentovat bezdrátově přes AirPlay zrcadlení a Apple TV. Komunikovat s kolegy přes FaceTime a mnoho dalšího. A to pouze díky iOS. Díky integrovanému přístupu je velice snadné udržovat iOS aktuální. Nové funkce a aktualizace jsou okamžitě dostupné pro všechna zařízení. Novou funkcionalitu mohou využít jak uživatelé, tak Vaše IT oddělení. Všechny aktualizace jsou zdarma.


Připravený k okamžitému nasazení

iOS poskytuje IT oddělením výkonné a přitom jednoduché cesty integrace a správy iOS zařízení, zabezpečení firemních dat a mnoho dalšího.

Důkladné zabezpečení

Škálovatelné řešení

Kompletní správa

iOS je navržen s citem pro bezpečnost, což umožňuje kontrolu nejen celého zařízení, ale i dat a aplikací. Mnoho těchto funkcí je zapnuto hned po spuštění, takže není potřeba nic nastavovat. Ostatní funkce jsou jednoduše nastavitelné. iOS přináší zabezpečenou architekturu, důkladné zabezpečení dat a umožňuje jednoduchý přístup k podnikovým informačním systémům. Od deseti zařízení po desítky tisíc, vlastněné firmou nebo zaměstnanci, zavádění iPhonu nebo iPadu do Vaší firmy je pro IT oddělení až neuvěřitelně jednoduché. iOS umožňuje zaměstnancům nastavit jejich zařízení hned po vybalení z krabice. Mohou je aktivovat, projít základní nastavení, připojit se k podnikovým systémům a začít pracovat, a to vše bez pomoci IT oddělení. iOS poskytuje různé nástroje potřebné k nastavení, zavedení a správě iOS zařízení, aniž byste omezovali uživatelský zážitek. Díky iOS a integrovaným funkcím pro MDM (Mobile Device Management) řešení, můžete bezdrátově zařízení spravovat a konfigurovat IT služby, jako je email, Wi-Fi, VPN a certifikáty.


Nové možnosti pro IT

Přečtěte si jaké možnosti iOS přináší IT oddělením. Díky integrovaným funkcím mohou jednoduše a bezpečně spravovat a integrovat iPhone a iPad do Vaší firmy.
Přečtěte si více.


Inovativní aplikace, které Vám zjednoduší práci

iOS má kompletní ekosystém aplikací. Od aplikací, které najdete v App Store až po ty, které si vytvoříte sami - máte nekonečné možnosti proměny Vašeho byznysu.

Vestavěné aplikace

App Store

Vámi vytvořené aplikace

Vestavěné iOS funkce a aplikace dělají z iPhonu a iPadu výkonné, inovativní a produktivní zařízení. Aplikace jako Mail, Kontakty, Kalendář, Připomínky a Poznámky nabízí vše pro práci na cestách. V App Storu se dají najít aplikace na jakýkoli pracovní úkol. Uživatelé mohou jednoduše aplikace procházet a najít tu, která vyhovuje jejich potřebám. Navíc díky kontrole ze strany Applu si můžete být jistí, že aplikace budou fungovat a nebudou obsahovat žádné viry.


iOS je skvělá platforma pro vývoj vlastních aplikací, a to díky rozsáhlým vývojářským materiálům a propracovaným vývojářským nástrojům. Vlastní aplikace Vám mohou pomoci s automatizací procesů, přístupem k citlivým firemním datům, atd.


Objevte skvělé aplikace pro Váš byznys

V App Store najde aplikaci na prakticky jakýkoli pracovní úkol. Navíc si můžete vytvořit vlastní na míru Vašich představ. Kouněte se na seznam vybraných aplikací ve speciální sekci @Work Apps for Business.