iPad v podnikání

Pracovní aplikace

iPad a inovativní byznys aplikace otevírají nové cesty k efektivnější práci. Pracujte s daty kdekoli potřebujete, vizualizujte prodejní výsledky a spolupracujte s ostatními jako nikdy před tím. S aplikacemi tak zábavnými a výkonnými úplně zapomenete, že pracujete.Největší množství
a přitom nejvyšší kvalita

Vytvořeno pro byznys

Obchod s aplikacemi (App Store) obsahuje největší kolekci mobilních aplikací na světě. Není to ale pouze o kvantitě, nýbrž i o kvalitě těchto aplikací. V tomto obchodě najdete nepřeberné množství aplikací, díky kterým můžete iPad proměnit v zařízení přesně podle Vašich představ. Navíc jsou tyto aplikace na jednom místě, takže je jednoduché je najít, prohlížet a stahovat. Vzhledem k tomu, že v App Store jsou tisíce byznys aplikací, tak není problém najít tu, která by vyhovovala Vašim potřebám. Ať už připravujete prezentaci, editujete dokument nebo odpovídáte na emaily, zjistíte, že díky těmto aplikacím Vám ani nebude přidat, že pracujete.

Základy

Buďte produktivní od samého začátku.

Díky integrovaným systémovým aplikacím, které jsou předinstalované v operačním systému iOS, je iPad připraven k práci ihned po vybalení z krabice. Navíc s tisíci byznys aplikací v obchodě App Store je vždy možné iPad přizpůsobit Vašim potřebám.

Dokumenty

Pracujte s dokumenty na cestách jako nikdy před tím.

Na iPadu můžete pracovat s nejdůležitějšími pracovními dokumenty kdekoli. Ať už potřebujete dokument zkontrolovat a schválit, aktualizovat a sdílet nebo ho vytvořit od samého začátku, na iPadu můžete mít aplikace, které přesně toto zvládnou.

Dokumenty kdekoli Dynamické dokumenty
Díky aplikacím určeným pro vzdálený, zabezpečený přístup k souborům můžete pracovat s firemními daty odkudkoli. Práce s dokumenty je na iPadu jednoduchá. Můžete pracovat s textovými dokumenty, tabulkami, prezentovat, anotovat PDF dokumenty nebo dokonce vyplňovat a podepisovat formuláře.

Schůzky

Nové možnosti komunikace.

Potkávejte se s kolegy a zákazníky kdekoli díky iPadu. iPad je totiž Vaše mobilní kancelář. S neuvěřitelně tenkým a lehkým designem, rychlými bezdrátovým připojením a okamžitým probuzením, můžete sdílet Vaše nápady okamžitě a odkudkoli.

Schůzky odkudkoli Připojení odkudkoli
iPad a dostupné aplikace umožňují hostovat nebo se připojit k online schůzkám odkudkoli. Můžete sdílet dokumenty, prezentovat a diskutovat se všemi účastníky. Navíc díky skvělému displeji, který na iPadu je, uvidíte vše v perfektním detailu. S iPadem se můžete vzdáleně připojit do firemní sítě odkudkoli. Díky tomu je jednoduché se dostat k firemním diskuzím, datům, dokumentům a být v kontaktu s kolegy.

Prodej

Rozhýbejte Vaše prodeje.

S iPadem můžete mít Vaše nejdůležitější prodejní a zákaznické informace stále po ruce. Objevte aplikace, které Vám otevřou nové možnosti spolupráce s Vašimi zákazníky.

Pracujte se zákazníky odkudkoli Nezmeškejte žádný obchod
Přistupujte k důležitým datům o Vašich zákaznících - prohlížejte, upravujte a sdílejte informace odkudkoli. Optimalizujte Vaše objednávky odkudkoli. Přijímejte platby, upravujte, tiskněte nebo posílejte faktury. To vše můžete kdekoli.

Provozní záležitosti

Ovládejte Váš byznys odkudkoli.

Řiďte, monitorujte a hlídejte Váš byznys jako nikdy před tím. S iPadem a díky byznys aplikacím, bezdrátovému připojení a až 10-ti hodinové výdrži na baterii můžete mít přehled o Vašem byznysu kdekoli.

Spravujte Váš byznys odkudkoli Analýza dat vzdálená na dotek prstu
S iPadem můžete řídit Váš byznys celý den. Od sledování jednotlivých projektů, přes kontrolu výdajů, až po kontrolování docházky jednotlivých zaměstnanců, iPad Vám všechno toto umožní. Na iPadu můžete prohlížet důležité metriky v přehledné a poutavé formě. Díky aplikacím dělaným na míru těmto potřebám můžete na iPadu vidět data interpretovaná v grafech, tabulkách a diagramech.